Sadece siz istediğiniz için olsun.

Sadece Siz İstediğiniz İçin Olsun

En yakın arkadaşınızın bir flörtü var ve ilişkiye giriyor. Size ilişkisinden bahsediyor ve birçok kişinin cinsel hayatının aktif olduğunu söylüyor. Hatta sizin henüz cinsellik yaşamadığınızı öğreniyor ve sizi biraz küçümsüyor. Okuldaki hemen hemen herkes cinsel aktif. Nasıl yani bir siz mi kaldınız.

Cinsel ilişki herkes yaptığı için yapılan bir eylem değildir. Bir kişinin ilişkiye girmemiş olması küçümsenecek bir durum değildir. Çünkü bu bir sorun değildir. Hazır olduğunuzda, gerçekten birlikte olmayı düşündüğünüz kişi ile karşılaştığınızda cinselliği yaşamalısınız. Erkek veya Kız arkadaşınız sizi zorladığı için veya küçük düşmemek için yapmamalısınız.

Cinsellik güzel bir aktivite. Ama sadece siz istediğiniz için olmalı. Zorla veya alkol aldığınızda kontrolünüzü kaybettiğiniz için olmamalı. Sizi buna zorlayan kişilere cevabınızı uygun şekilde verin. Hazır olmanızı beklemeyen kişiler için acele etmeyin.


Bizi takip et, hediyeni kap


İletişime Geç

Bize özgürce soru sorabilirsin. Emin olabilirsin ki tüm soruların samimiyetle olduğu kadar tıbbi ve bilimsel veriler kullanılarak cevapladırılacak. Sağlıklı bir toplum için kimsenin konuşmadıklarını seninle rahatça konuşacağız. Kimsenin anlatmadığını anlatacağız!

Özgürce Soru Sor
Kişisel bilgilerin gizliliğine önem veriyoruz.

E-mail Gönder: bilgi@aniyasama.com