Çünkü öyle anlar var ki keşke hiç yaşanmamış olsa denir. Bu anların hayatınızda hiç olmaması için çaba göstermeli ve bilinçli olmalısınız.

Dr.Ebru Ünal

insan hayatında her gün, her an değerlidir. Zaman en önemli hediyedir. İnsanın zamanını en güzel şekilde kullanması ise kendine yapacağı en iyi yatırımdır. Yaşamak ve anlar bu kadar önemli olmasına rağmen neden bu platformun ismini ‘Anı Yaşama’ yaptık? Çünkü öyle anlar var ki keşke hiç yaşanmamış olsa denir. Bu anların hayatınızda hiç olmaması için çaba göstermeli ve bilinçli olmalısınız.

Ülkemizin geleceği olan gençlerin iyi bir hayat sürmeleri ve pişmanlık duymadan yaşlanmaları için öğrenmesi, bilmesi ve bildiklerini uygulaması gerekli. Bilgi, sadece test kitaplarındaki sorulardan ibaret değildir. Hayat eğitimden sosyal yaşantınıza kadar her anı kapsar. Hayatı dolu dolu yaşarken yapılmaması gerekenlerin farkında olmanız için, cinsel ve sosyal problemlerden korunmanız için bilgilendirmek istiyoruz sizi.

Özgürlük her anımızda olmalı. Peki cinsellikte özgürlük olmalı mı? Özgür bir cinsel yaşam sağlıklı mıdır? Özgür bir genç olarak cinsel yolla bulaşan hastalıkları biliyor musunuz? Cinselliği özgürce yaşamak size zarar verir mi? Henüz 19 yaşında istenmeyen bir gebelik sahibi olmak kimin özgürlüğü veya suçu?

‘ Anı Yaşama’ platformunda belki de daha önce hiç duymadığınız veya bilmediğiniz, ama hayatta size çok yardımcı olacak bilgilere ulaşacaksınız. Bize özgürce soru sorabileceksiniz ve tüm sorularınız samimiyetle olduğu kadar tıbbi ve bilimsel veriler kullanılarak cevapladırılacak.

Gençlerimizin yaşadığı sorunları çok iyi biliyoruz. Bu sorunlar sadece sınav kazanamama veya iş bulamama değil. Beden sağlığınızı koruma ve ileride sağlıklı anne ve baba olabilmeniz için, rahim ağzı kanseri veya penis kanseri olmamanız veya kız arkadaşınıza uçuk virüsü bulaştırmamanız için oluşturduk bu platformu. Kadın doğum uzmanı olarak çalışıyorum ve inananmayacağınız olaylar görüyorum. "Herhalde bundan başka olaya bu kadar şaşırmam" derken bir yenisi beni hayrete düşürüyor ve derinden üzüyor. Sağlıklı bir toplum için kimsenin konuşmadıklarını sizinle konuşacağım. Kimsenin anlatmadığını size anlatacağım ve hayata hazır olmanıza bir tuğla da ben koyacağım.

Dr.Ebru Ünal

Özgürce Soru Sor
Kişisel bilgilerin gizliliğine önem veriyoruz.

E-mail Gönder: bilgi@aniyasama.com